Rubberwielen
€11,00 Excl. BTW
Standaard staan al onze kaartenmolens op 5 kunststof wielen maar indien gewenst kunt u ook kiezen voor 5 stevige rubberen wielen in plaats van de kunststof wielen.
Deze rubberen wielen hebben een langere levensduur en is dus vooral interessant voor displays die regelmatig verplaatst worden in de winkel of iedere dag buiten worden gezet. 2 van de 5 wielen zijn voorzien van een rem.
De prijs vermeldt hierboven is de meerprijs ter vervanging van de kunststof wielen. Wenst u echter deze rubberen wielen extra apart bij te bestellen dan zullen wij met plezier een offerte voor u maken.
Verkoopsvoorwaarden
- Onze prijzen zijn exclusief transportkosten.
- Prijs voor transport hangt af van het volume van uw bestelling en wordt u meegedeeld bij bestelling.
- Voor grote aantallen vragen we u om ons te contacteren voor een correcte prijsberekening.
- Bij kleine bestellingen, verkoopwaarde lager dan 125 Euro, wordt 9.90 Euro (+Btw) aan administratiekosten in rekening gebracht.
- Bij plexiglas displays en metalen vloerdisplays is maatwerk mogelijk vanaf 30 stuks.
- Bij metalen toonbankdisplays is maatwerk mogelijk vanaf 50 stuks.
Is dit niet helemaal wat u zoekt? Neem dan gerust eens een kijkje bij onze displays op maat.